Každá svatba je jiná a každá nevěsta má svoji vlastní představu o svatebním dortu. A proto taky nikdy nejsou stejné dva svatební dorty. Ledaže by to byl záměr 🙂

Každý svatební dort je jedinečný, stejně jako je jedinečný každý svatební den.

Když si u nás objednáte svatební dort, domluvíme si schůzku. Pozvu vás do cukrárny a budeme si povídat. O čem? No samozřejmě o vaší svatbě. O stylu, ve kterém bude, o šatech, výzdobě, o hostech, o jídle a pití …

A pomalu budeme skládat dohromady představu o vašem svatebním dortu. Jak by měl být velký, bude bílý nebo barevný, ovocný, čokoládový, s figurkami anebo bez nich, bude tradiční, moderní, s živými květinami, s ovocem nebo snad s obojím … Všechno je možné a fantazie se může rozjet na plné obrátky.

Spojte se se mnou a domluvíme si schůzku. Sejdeme se a o vašem vysněném svatebním dortu si popovídáme. Pak vám předložím nezávaznou cenovou nabídku.

Chci si domluvit schůzku

Svatební dorty pečeme v České Lípě. Proto jsou naši zákazníci kromě České Lípy, nejčastěji z Nového Boru, Rumburka, Varnsdorfu, Děčína a Doks.

Ale spoustu dortů jsme dodávali i do Liberce, Jablonce nad Nisou, Mladé Boleslavi, Prahy, Teplic a Ústí nad Labem. Vzdálenost pro nás není problém.

4. 7. 2019

Svatební dort jako ze zahrádky

Někdy má nevěsta představu o tom, jak by měl svatební dort vypadat. A někdy naopak.
15. 6. 2019

Svatební dort s živými květy

Rádi plníme vaše přání a proměňujeme stručnou poznámku na papírku: „bílý s živými květy,“ ve sladkou a několikapatrovou realitu.
14. 6. 2019

Svatební pivoňkový dort

Svatební dort pro svatbu v barvách pivoňky. Svatební tabule, dekorace i svatební šaty v barvách pivóňky.

Máte zájem o svatební dort?

Napište mi nebo zavolejte a popovídáme si o vašem svatebním dortu.

Telefon:  731 481 809

E-mail: lenka.krenkova@dortyjustin.cz